мостовой подвесной кран 3.2 т

На КЗПТО виготовлений мостовий кран для великого вітчизняного виробника коксохімічної продукції

У липні цього року на Київському заводі ПТО виготовлений мостовий підвісний кран моделі КМП-3.2-6.8-6.0-6.0-А5 EX у вибухозахищеному виконанні для великого українського підприємства з виробництва різних видів коксохімічної продукції, основним із яких є доменний кокс.

Ретельно вивчивши специфіку виробництва на підприємстві Замовника, фахівці нашого заводу у мінімальні терміни розробили проект, а потім на його основі - технічне завдання на виготовлення замовленого кранового обладнання, призначеного для роботи у вибухонебезпечному приміщенні.

Технічні характеристики мостового підвісного крана:

  • вантажопідйомність - 3,2 т;
  • висота підйому - 6,0 м;
  • проліт крана - 6,8 м;
  • швидкість підйому-опускання - 8 м/хв;
  • швидкість пересування візка - 20м/хв;
  • швидкість пересування крана - 20 м/хв;
  • група режиму роботи по ISO або ДЕСТ - А5 (середній).

На новому крані встановлені таль канатна типу МТ EX і мотор-редуктори пересування у вибухозахищеному виконанні виробництва компанії Podem (Болгарія). Комплект електрообладнання надано відомим французьким виробником – фірмою Schneider Electric.

Прогоновий міст і кінцеві балки виготовлені на КЗПТО. Струмопідвід електроживлення до кранового обладнання - гнучкий кабель із візками на тросі. Управління здійснюється за допомогою підвісного дистанційного пульта. Із додаткової комплектації є кінцевий вимикач підйому-опускання.

Кран успішно пройшов контрольне складання та тестові випробування на нашому заводі, після чого був відправлений Замовнику, котрий своїми силами виконає його монтаж на місці експлуатації - у відділенні остаточного дроблення вуглепідготовчого цеху, де він буде використовуватися для проведення технічного обслуговування та ремонту наявного обладнання.